O mnie


Szerzej na temat zakresu usług napisałem w zakładce „zakres usług„. Poniżej w telegraficznym skrócie wymieniając tylko najistotniejsze punkty. Tym bardziej, że głównemu przedmiotowi działalności firmy (tworzenie i zarządzanie stronami internetowymi) poświęcona jest oddzielna strona, na którą przejdziesz klikając w link.

Zakres usług w skrócie:

Strony internetowe.

Podstawowym aspektem mojej działalności są strony internetowe i wszystko to, co z nimi związane. Nie tylko przygotowywanie samej strony www ale również (jeśli taka potrzeba istnieje) przygotowanie treści na nią oraz obrazów.

Obrazy pozyskuję w dwojaki sposób:

  • z serwisów fotograficznych (obrazy darmowe oraz płatne)
  • przeprowadzam sesję fotograficzną u klienta podczas której powstaje ilość zdjęć wystarczająca do tego, żeby wybrać z nich kilkadziesiąt na potrzeby strony internetowej oraz na ewentualne inne potrzeby klienta związane z promocją jego firmy

Treść na potrzeby strony, w zależności od ewentualnych potrzeb klienta, zostaje:

  • zweryfikowana w kontekście ewentualnych słów i fraz kluczowych istotnych dla klienta
  • zoptymalizowana pod wskazane frazy i słowa kluczowe
  • dzięki tym czynnością gotowa strona www jest lepiej postrzegana przez wyszukiwarki

Więcej informacji na temat tworzenia stron www, ich rodzajów i możliwości znajdziesz w serwisie dotyczącym tylko tego wycinku mojej działalności.

Projekty Graficzne.

W przypadku wszelkich projektów graficznych, dzięki temu, że współpracuję z kilkoma podwykonawcami specjalizującymi się w różnych technikach druku na różnych powierzchniach, przygotowany projekt graficzny klient może przenieść praktycznie na dowolną powierzchnię lub przedmiot.

Zamawiając projekt otrzymuje on gotową usługę. Całość procesu od wykonania projektu przez dobór materiału do dostarczenia gotowego wytworu pracy twórczej, leży po mojej stronie.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą pod numerem telefonu: 606 638 607 lub adresem email: krzysztof@epraktycznie.pl

Animacje Video

Więcej na ten temat zobaczysz w dedykowanym dla animacji serwisie Introkreator.pl