Administrowanie Stronami Internetowymi


Administrowanie Stronami Internetowymi

Opieka nad stronami internetowymi w zakresie podstawowym lub zaawansowanym. Wszystko zależne jest od Twoich potrzeb.

  • Kilka aspektów administrowania stronami internetowymi:
  • Regularne aktualizacje elementów składowych strony.
  • Regularne wykonywanie kopii bezpieczeństwa oraz pilnowanie poprawności ich wykonania.
  • Integracja strony z narzędziami analitycznymi, a następnie monitorowanie sprawnego działania działania strony internetowej, jej pozycji w wynikach wyszukiwania, dostępności itp
  • Aktualizacja treści na życzenie klienta – dodawanie nowej, modyfikowanie już istniejącej.

Każdą stronę traktuję indywidualnie i pomagam nie tylko w kwestiach związanych z utrzymywaniem strony w dobrej kondycji technicznej ale również na życzenie dostarczam treści do firmowych „fan page” facebookowych.

Prowadzenie firmowego Fan Page

Tego typu opieka nad fan page polega najczęściej na tworzeniu i publikowaniu tam krótkich klipów video, których zadaniem jest zwiększanie zasięgów oraz optymalizacja kosztów płatnej promocji na Facebooku. Dziś większość fan page posługuje się treścią wideo w celu przyciągnięcia uwagi odbiorcy i zbudowaniu np. wizerunku marki oraz rozpoznawalności. Świetnie do tego nadają się krótkie i dynamiczne animacje video lub scenki reklamowe zawierające elementy marki.

Przykłady Fan Page pod opieką:

Optymalizacja strony internetowej

Optymalizacja strony pod wyszukiwarki (SEO) , to kolejny aspekt „opieki nad stroną www”. Zaczyna się ona od audytu strony za pomocą kilku narzedzi, z którego wynika, jakie elementy serwisu wymagają poprawy i optymalizacji.

Etapy Optymalizacji

  • Audyt strony internetowej
  • Poprawienie jej zgodnie z wytycznymi audytu
  • Optymalizacja treści na stronie www

Ewentualna stała opieka nad stroną polegająca na przygotowywaniu nowych treści klienta w zgodzie z wytycznymi SEO w celu uzyskania możliwie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.

Ze względu na fakt, że każda strona jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, opieka nad nią będzie wyglądała nieco inaczej w każdym indywidualnym przypadku.